RU

Суд припинив трансляцію: дійшли до свідчень Тимошенко

15.07.2011, 13:17
Суд припинив трансляцію: дійшли до свідчень Тимошенко - Фото
95b3be2096080e15092fa1693e31985f.jpg

Суд припинив трансляцію: дійшли до свідчень Тимошенко

Суд заборонив пряму трансляцію, фото- та відеофіксацію судового процесу над Юлією Тимошенко. Про це заявив суддя Родіон Кірєєв в зв'язку із тим, що, зачитуючи обвинувальний висновок, представник прокуратури дійшов до свідчень Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв уточнив: "Саме до цієї стадії суд дозволив проведення фото-, відеофіксації і трансляції".

При цьому Кірєєв попросив журналістів, що здійснюють фото- і відеофіксацію, а також телетрансляцію, покинути зал Печерського районного суду, зазначивши, що без відповідної апаратури журналісти можуть знаходитися в залі.

Нагадаємо, раніше сьогодні суддя Кірєєв видалив Тимошенко із зали суду до кінця засідання за порушення норм Кримінально-процесуального кодексу. Перед цим протягом майже півтори години суддя марно намагався підняти Тимошенко зі свого місця і примусити її говорити стоячи. Тимошенко, в свою чергу, апелювала до ст. 55 Конституції Україні і пояснювала свою поведінку формою протесту. Декілька разів вона намагалася зробити заяву, але Кірєєв переривав її словами: "Робіть заяву стоячи".

Представники прокуратури звернули увагу на те, що головуючий в такій ситуації може поставити питання про видалення підсудної із зали засідань, що Кірєєв і зробив. Сторона обвинувачення підтримала таку пропозицію.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини