RU

Суд повернув справу Макаренка і Діденка у прокуратуру

26.04.2011, 17:30
Суд повернув справу Макаренка і Діденка у прокуратуру - Фото
4e52836df5d2e8891f38f53a1bd9c14a.jpg

Суд повернув справу Макаренка і Діденка у прокуратуру
Суд повернув справу колишнього глави Державної митної служби України Анатолія Макаренка і колишнього першого заступника глави правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка у прокуратуру для перевірки кваліфікації обвинувального вироку в зв'язку з порушенням кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таке рішення було прийнято сьогодні колегією із трьох суддів. "Суд прийняв зважене рішення, він задовольнив клопотання, і справа передана для перевірки в прокуратуру", - зазначив адвокат І.Діденка Ігор Степанов у коментарі журналістам.

Нагадаємо, що з відповідним клопотанням до суду звернувся адвокат І.Діденка Ігор Степанов. На думку захисту, дії, які інкримінуються у новій кримінальній справі проти Юлії Тимошенко, передують діям, які інкримінуються І.Діденком.

Кримінальну справу за фактом завдання збитків Україні у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу проти колишнього першого замглави НАК "Нафтогаз України" І.Діденка, екс-глави Держмитниці А. Макаренка і колишнього заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька було порушено у червні 2010 року. Досудове слідство у справі було завершено 18 березня 2011 року.

"Справа Макаренка і Діденка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини