RU

Суд погодився з кримінальною справою проти нардепів Парубія і Гримчака

02.08.2010, 12:56

Печерський районний суд Києва визнав законною постанову прокуратури про порушення кримінальної справи проти двох народних депутатів від фракції НУНС Андрія Парубія і Юрія Гримчака. Нардепи вирішили скористатися правом на апеляцію і оскаржать озвучене сьогодні рішення у Вищому апеляційному суді. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив А.Парубій.

За його словами, суд дійшов висновку, що матеріали справи містять достатньо доказів для її порушення. "Але ми знаємо, що Печерський суд особливо славиться своїми політичними рішеннями. Тому сподіваємося, що досвід Печерського суду ще не поширився на всю судову систему. Сподіваємося переконати незалежний суд у тому, що відкриття кримінальної справи проти нас є чистою фальсифікацією", - наголосив А.Парубій.

Нагадаємо, 27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, у Верховній Раді відбувалися безладдя і сутички. Деякі депутати заявляли, що саме Ю.Гримчак і А.Парубій кидали в залі засідань димові шашки. Кримінальну справу проти нашоукраїнців прокуратура Києва порушила 14 травня за фактом незаконного впливу на Голову Верховної Ради і народних депутатів з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків. Обидва нардепа оскаржили це у суді.

У червні Верховна Рада відмовила Генеральній прокуратурі у позбавленні членів фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Ю.Гримчака і А.Парубія депутатської недоторканості. Спікер Володимир Литвин повернув у Генпрокуратуру відповідне подання.


Андрій Парубій: біографія і добірка новин>>>
Юрій Гримчак: біографія і добірка новин>>>
Погром у Верховній Раді>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини