RU

Суд пішов вирішувати, як бути з Луценком

10.10.2011, 10:52
Суд пішов вирішувати, як бути з Луценком - Фото
6f117a05cb507384934e18da9b742c54.jpg

Суд пішов вирішувати, як бути з Луценком
Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка пішов у дорадчу кімнату для прийняття рішення по клопотанню адвоката Олексія Баганця про зміну запобіжного заходу для екс-міністра.

У своєму клопотанні Баганець наголосив, що в суді дали показання дев'ять свідків, які підтвердили, що жодного злочину екс-міністр не здійснював, і що всі обвинувачення – "не що інше, як фантазія слідчих", але, незважаючи на це, Луценко вже дев'ять місяців утримується в СІЗО.

На думку адвоката, показання свідків є достатніми новими підставами для перегляду судом запобіжного заходу.

Представники прокуратури клопотання не підтримали. Зі слів прокурорів, захист, посилаючись на слова свідків, вдається до передчасного і упередженого трактування їх свідчень.

Сам Луценко клопотання свого захисника підтримав, хоча в те, що суд ухвалить рішення на його користь, не вірить: "У цьому випадку, я чекаю політичного рішення. Я чудово розумію, що на правове рішення за клопотанням Баганця, а тим більше за день до політичної розправи над Тимошенко, сподіватися не варто. Тому, підтримуючи це клопотання, я хочу добитися тільки одного - ще раз публічно продемонструвати брехню про європейські стандарти судочинства в Україні".

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини