RU

Суд не дозволив примусово взяти біоматеріал у Савченко

18.04.2018, 16:40
Суд не дозволив примусово взяти біоматеріал у Савченко - Фото
Надія Савченко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Шевченківський районний суд Києва відхилив клопотання прокурора і не дозволив примусово взяти зразок слини у підозрюваної в підготовці захоплення влади народного депутата Надії Савченко. Про це кореспонденту LIGA.net повідомив її адвокат Дмитро Бугай.

Відповідне рішення суддя прийняв на засіданні 18 квітня. Суддя оголосив тільки резолютивну частину рішення, мотиваційна очікується протягом п'яти днів.

Як сказав адвокат, суддя назвав клопотання прокурора недостатньо обґрунтованим, крім того відмова суду може бути пов'язана з тим, що в клопотанні не вказано спосіб взяття зразків.

Захист також заявив, зокрема, що в міжнародній практиці судів примусове взяття біоматеріалу вважається порушенням права людини на свободу самовикриття, а також приниженням її честі і гідності.

17 квітня Савченко пройшла процедуру судово-психологічної експертизи з використанням поліграфа. Протягом двох днів фахівці інституту приймуть рішення, чи достатньо їм наявного матеріалу, чи необхідне продовження процедури перевірки.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини