RU

Суд не допустив до захисту Тимошенко американських адвокатів і Власенка

28.07.2011, 13:27
Суд не допустив до захисту Тимошенко американських адвокатів і Власенка - Фото
6871cc82a22de85ecc0d75bbed28e862.jpg

Суд не допустив до захисту Тимошенко американських адвокатів і Власенка
Суддя Родіон Кірєєв відмовив Юлії Тимошенко в залученні в якості захисників народного депутата від БЮТ Сергія Власенка, а також американських адвокатів Марка Фелдмана і Роджера Енока. Таке рішення було прийняте суддею на місці.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв обгрунтував свою позицію тим, що вказані особи не можуть займатися адвокатською діяльністю, не надані належні документи. Він також нагадав, що Сергій Власенко був відсторонений судом від справи.

Обгрунтовуючи своє клопотання, Тимошенко зазначила, що просить допустити даних осіб до справи не як адвокатів, а в якості захисників. Відповідно до законодавства, для їх допуску досить документу, який свідчить про те, що людина є фахівцем в сфері права, а також довіреності юридичної особи.

Тимошенко наголосила, що відповідна довіреність виписана всім трьом політичною партією ВО Батьківщина. При цьому екс-прем'єр додала, що немає норми, яка забороняла б допускати до справи раніше відстороненого захисника.

Нагадаємо, раніше суд вже відмовляв Тимошенко в клопотанні про залучення до справи захисників Фелдмана і Енока, що представляють американську юридичну компанію Covington & Burling LLP та аудиторську фірму BDO. Суддя Родіон Кірєєв мотивував відмову тим, що суду не надані їх посвідчення про право займатися адвокатською діяльністю.

Що стосується Власенка, то вчора Кірєєв вже відмовився повертати його в суд.

На минулому тижні суддя вирішив відсторонити захисника екс-прем'єра Власенка від участі в судовому процесі. Кірєєв пояснював свою ініціативу неналежною процесуальною поведінкою адвоката і його неповажним ставленням до суду.


Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини