Суд не допустив адвокатів зі США до захисту Тимошенко

18.07.2011, 15:07
Суд не допустив адвокатів зі США до захисту Тимошенко - Фото
223348afc181a716c505fc077e69d052.jpg

Суд допустив до захисту Юлії Тимошенко адвокатів Миколу Сірого та Олександра Плахотнюка. Американським адвокатам, що представляють юридичну компанію Covington & Burling LLP та аудиторську фірму BDO, в захисті відмовлено

Суд не допустив адвокатів зі США до захисту Тимошенко

Суд допустив до захисту Юлії Тимошенко адвокатів Миколу Сірого та Олександра Плахотнюка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в той же час, суд відмовив Тимошенко в клопотанні про залучення до справи двох захисників, що представляють американську юридичну компанію Covington & Burling LLP та аудиторську фірму BDO. Суддя Родіон Кірєєв мотивував це тим, що суду не надано їх посвідчень про право займатися адвокатською діяльністю.

Крім того, суд зазначив, що в клопотанні не вказано норму законодавства, на підставі якої вони можуть бути залучені до справи.

Нагадаємо, раніше сьогодні суд відсторонив від процесу захисника Тимошенко Сергія Власенка. Родіон Кірєєв пояснив свою ініціативу про відсторонення Власенка неналежною процесуальною поведінкою адвоката і його неповажним ставленням до суду. Захисник з самого ранку намагався зробити декілька заяв у відповідь на дії судді і відмовлявся сидіти на своєму місці в присутності суду, посилаючись на те, що Кримінально-процесуальний кодекс до цього не зобов'язує.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам