RU

Суд над Тимошенко відклали до завтрашнього ранку

07.07.2011, 16:44
Суд над Тимошенко відклали до завтрашнього ранку - Фото
e04d732adee2612d0195ff061aedba76.jpg

Суд над Тимошенко відклали до завтрашнього ранку

Печерський районний суд Києва оголосив перерву до 10:00 завтрашнього дня, 8 липня. Таким чином, суддя Родіон Кірєєв частково задовольнив клопотання захисника Юлії Тимошенко Миколи Титаренка, в якому він просив надати йому час для підготовки додаткового клопотання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Титаренко просив суд дати йому місяць, щоб додатково ознайомитися з матеріалами справи і підготувати нове клопотання.

Суд вирішив, що прохання надати місяць є необгрунтованим, оскільки суд раніше вже давав час на ознайомлення зі справою. У той же час, прохання надати час на підготовку клопотання суд частково задовольнив, оголосивши перерву до завтра.

Після цього Тимошенко спробувала зробити заяву для журналістів в залі суду, але співробітники спецпідрозділу "Грифон" загородили її собою від відеокамер і попросили покинути приміщення.

Нагадаємо, для вивчення матеріалів справи за газовими контрактами суд в понеділок вже давав новому захисту Тимошенко час до ранку середи, 6 липня. Колишній захисник екс-прем'єра Сергій Власенко перебуває за кордоном і домовляється про аудит газових контрактів.

Тимошенко такою відстрочкою залишилася незадоволена: на думку екс-прем'єра, її адвокату дали дуже мало часу на ознайомлення зі справою, щоб захист не міг в повній мірі виконувати свої функції. "По суті, у Титаренка є один день - завтрашній", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини