RU

Суд над Тимошенко відклали до 18 липня

15.07.2011, 17:01

Суд у справі Юлії Тимошенко перенесли на 11:00 понеділка, 18 липня. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таке рішення було прийнято суддею Родіоном Кірєєвим в зв'язку із необхідністю роз'яснити Тимошенко та її захисту обвинувальний висновок.

Нагадаємо, сьогодні прокурор Лілія Фролова зачитала повний текст обвинувального висновку у справі Тимошенко. Екс-прем'єр-міністр звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України. У висновку говориться, що, будучи прем'єром, Тимошенко перевищила службові повноваження, одноосібно затвердивши директиви на переговори по газових контрактах.

НАК Нафтогаз України подав цивільний позов з вимогою до екс-прем'єра відшкодувати йому 1,5 млрд.грн. збитків від газових контрактів.

Тимошенко обвинувальну промову не чула - суддя видалив її із залу суду до кінця засідання за порушення норм Кримінально-процесуального кодексу. Перед цим протягом майже півтори години суддя марно намагався підняти Тимошенко зі свого місця і примусити її говорити стоячи. Тимошенко, в свою чергу, апелювала до ст. 55 Конституції і пояснювала свою поведінку формою протесту.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини