RU

Суд над Тимошенко почався з суперечок

06.07.2011, 10:53

Суддя Родіон Кіреєв почав судове засідання з суперечок із депутатами від БЮТ і з Юлією Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як суддя відкрив засідання у справі Тимошенко, він зазначив: "Прошу дотримуватися тиші і порядку в залі суду". "Можна голосніше, нам не чутно", - відразу ж почулося у відповідь від нардепів.

Кіреєв повторив своє прохання голосніше і наполегливіше: "Прошу дотримуватися тиші і порядку в залі суду". "Забезпечте нормальні умови для цього", - відповів хтось із залу. На це суддя попередив, що до того, хто порушуватиме порядок, будуть застосовуватися відповідні заходи головуючим. "Це він по десять разів на кожному засіданні обіцяє", - почулося серед присутніх.

Крім цього, Кіреєв і Тимошенко знову посперечалися з приводу того, що екс-прем'єр повинна вставати, звертаючись до суду.

Зокрема, Тимошенко заявила, що це її протест, і вона буде продовжувати говорити з судом сидячи. Кіреєв докорив її в порушенні норм Кримінального-процесуального кодексу і зробив чергове зауваження. Тимошенко продовжила говорити сидячи.

У залі судових засідань Печерського районного суду міста Києва, де сьогодні продовжується розгляд кримінальної справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, встановили відеокамеру для фіксування поведінки присутніх в залі.

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини