RU

Суд над Тимошенко почався, в програмі - допит свідків

28.07.2011, 11:11
Суд над Тимошенко почався, в програмі - допит свідків - Фото
a3d51c5b98736c306af003b2c4d96f98.jpg

Суд над Тимошенко почався, в програмі - допит свідків

Судове засідання у справі Юлії Тимошенко почалося. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжить допит свідків.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко в суді захищається самостійно - суддя Родіон Кірєєв відмовляється надавати їй три дні на пошуки адвокатів, оскільки від попередніх захисників, з його слів, вона відмовилася з надуманих мотивах, і її дії направлені на затягування справи. Сьогодні Тимошенко пообіцяла знову подати клопотання про допуск захисника.

За два дні без адвоката Тимошенко в суді були допитані вісім свідків.

Судові засідання у справі про укладення газових контрактів продовжуються повний робочий день з мінімальними перервами на розгляд суддею клопотань Тимошенко. При цьому в приміщенні Печерського суду другий день не працює туалет.

Продовжуються традиційні мітинги прихильників і противників Тимошенко біля двору по вулиці Хрещатик, що веде до будівлі Печерського суду. Наступний двір, через який можна пройти до "чорного входу" в суд, із сьогоднішнього дня посилено охороняється, вхід до нього перекритий легкими металевими огорожами і співробітниками міліції.

Нагадаємо, вчора після того як прокурори подали клопотання про зміну запобіжного заходу Тимошенко на арешт, виступаючі на протимошенківскому мітингу закликали її прихильників блокувати обидва двори, через які можна вийти з будівлі Печерського суду.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини