RU

Суд над Тимошенко після обіду продовжився суперечкою Кірєєва та сторони захисту

29.08.2011, 14:35

Судове засідання по розгляду кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко після перерви поновилося суперечкою між суддею Родіоном Кірєєвим та стороною захисту щодо розпорядку судових засідань.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після обіду засідання почалося без захисника Юрія Сухова. Як зазначила Юлія Тимошенко, враховуючи щоденні судові засідання, у Сухова немає іншого часу для роботи з документами, експертизами, крім часу, коли йде процес.

Тимошенко ще раз докорила Кірєєву в тому, що він не дає їй права на нормальний захист, призначаючи засідання кожного дня.

Крім того, адвокат Микола Сірий поскаржився суду на дуже короткі перерви. "Я вже двічі після обіду приходжу з обпеченим язиком. Я замовляю їжу, але не встигаю поїсти, враховуючи час, який ви даєте на обід. Велике прохання, невже не можна на 10-15 хвилин більше дати, щоб ми могли поїсти, відпочити і зібратися нормально перед засіданням", - сказав Сірий.

Кірєєв зазначив, що він дає на обід перерву навіть довше, ніж це передбачено розпорядком суду (в суді це 45 хвилин - з 13:00 до 13:45, а Кірєєв зазвичай дає годину). Він розцінив дії адвоката як спробу затягнути розгляд справи.

У свою чергу, адвокат Олександр Плахотнюк зазначив, що він хоче заявити прохання щодо режиму роботи, зокрема дослідження матеріалів справи. Кірєєв назвав затягуванням справи те, що адвокати постійно вносять беззмістовні клопотання. Адвокати заперечили, що у судді немає права давати оцінку клопотанню і називати їх беззмістовними.

Тимошенко вимагає від Кірєєва сьогодні крім клопотання про зміну запобіжного заходу розглянути всі клопотання захисту, зокрема про зміну режиму судових засідань.

Після цього Кірєєв знову повернувся до зачитування 14-го тому матеріалів справи.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини