RU

Суд над Тимошенко пішов на перерву до 6 липня

04.07.2011, 12:16
Суд над Тимошенко пішов на перерву до 6 липня - Фото
8d30c338148be4db913c658de3be0df2.jpg

Суд над Тимошенко пішов на перерву до 6 липня
У судовому засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 6 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи. Відповідне клопотання про перенесення розгляду справи суду подав сам Титаренко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перше клопотання було подано від захисника Сергія Власенка, який просить перенести розгляд в зв'язку з його відсутністю. Друге Титаренко подав від свого імені, аргументуючи його тим, що він не ознайомлений зі справою. Зі слів адвоката, у нього була можливість читати матеріали всього один робочий день, а цього замало.

"Я не зможу в повній мірі замінити захисника Власенка", - сказав Титаренко.

Навколо клопотання виникла суперечка між Тимошенко, її захисником і стороною обвинувачення. Представники прокуратури, коментуючи клопотання від Власенка, заявили, що засідання може бути продовжене, оскільки у Тимошенко є другий захисник. З приводу клопотання Титаренка прокурор зазначив, що адвокат і до цього судового засідання представляв інтереси Тимошенко і міг ознайомитися з матеріалами.

"Він же ще не був захисником! Це підміна понять!", - крикнув із залу народний депутат Сергій Сас.

Зі слів Титаренка, він дізнався про те, що залучений до захисту Тимошенко, із ЗМІ і не отримував повідомлень від суду. "Я в той же день, коли дізнався, це був наступний день після рішення, звернувся до суду з клопотанням про ознайомлення з матеріалами справи", - заявив адвокат.

"Я хотіла б підтримати клопотання свого адвоката. Ви мені дасте слово?" - звернулася до суду Тимошенко.

"Будь ласка. Бажано стоячи", - сказав суддя Родіон Кіреєв.

"Коли буде реформована система правосуддя, я буду стоячи", - відповіла екс-прем'єр.

Тимошенко заявила, що, згідно із законодавством, суд зобов'язаний надати перерву для того, щоб Титаренко ознайомився зі справою.

У свою чергу, Кіреєв зазначив, що суд надавав Титаренко можливість для ознайомлення, у нього було декілька робочих днів, але матеріали канцелярії суду свідчать про те, що адвокат цією можливістю не скористався.

У той же час, суддя частково задовольнив клопотання, оголосивши перерву до 6 липня.

Нагадаємо, сьогодні вранці Тимошенко попросила суд відкласти розгляд справи, оскільки на процесі її супроводжує новий адвокат Титаренко, не ознайомлений з матеріалами. Захисник Сергій Власенко, зі слів Тимошенко, відправився за кордон для консультацій з аудиторським агентством, "щоб отримати можливість провести аудит, який стосувався б всіх обставин газової справи".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини