RU

Суд над Пукачем призначений на 28 квітня

21.04.2011, 16:40
Суд над Пукачем призначений на 28 квітня - Фото
61fc15364d0dbd3fa6bec15fe956c3a0.jpg

Суд над Пукачем призначений на 28 квітня
Печерський районний суд Києва призначив попередній розгляд кримінальної справи з обвинувачення колишнього начальника Головного управління карного розшуку Департаменту зовнішнього нагляду Міністерства внутрішніх справ України Олексія Пукача (на фото) у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе на 28 квітня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило інформоване джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокуратура передала до суду справу з обвинувачення колишнього начальника Головного управління карного розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС О. Пукача. Обвинувальний висновок у карній справі затверджений за ч.2 ст. 365, ч.3 ст. 364 КК України і ч.3 ст. 166 і п. п. "в, "і" "ст. 93 УК України 1960 року.

"Досудовим слідством встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, виконуючи накази і вказівки Міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа, щодо яких розслідується в окремому провадженні, у травні-вересні 2000 року перевищила владу і свої службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського і журналіста Георгія Гонгадзе, і 17 вересня 2000 умисно вчинив вбивство останнього", - зазнчили у ГПУ.

"Крім цього, у липні 2003 року О.Пукач, зловживаючи своїм службовим становищем, дав протиправну вказівку підлеглим співробітникам міліції знищити офіційні документи, зокрема щодо незаконного зовнішнього нагляду за Г.Гонгадзе, внаслідок чого перешкодив органам досудового слідства у розкритті зазначеного вбивства", - додали у ГПУ.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини