RU

Суд над Макаренком та Діденком перенесено на 25 липня

21.07.2011, 15:04

Судове засідання у справі колишнього першого заступника голови правління НАК Нафтогаз України Ігоря Діденка, екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка та екс-заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька перенесено на 25 липня на 11:00. Про це в ході сьогоднішнього засідання заявила головуюча суддя Оксана Царевич.

"Враховуючи, що справа розглядається іншим складом суду, судом вручаються всім учасникам процесу копії обвинувального висновку, а розгляд справи переноситься на троє діб, щоб всі учасники процесу могли ознайомитися із обвинувальним висновком", - сказала Царевич, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Діденко наполягав на продовженні судового засідання, зазначивши, що ознайомитися із обвинувальним висновком можна в робочому порядку, але суддя залишила своє рішення без зміни.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти Макаренка і Шепітька, яких звинувачують в неправомірному митному оформленні природного газу в рамках кримінальної справи про нанесення збитку Україні за результатами розгляду позову компанії Росукренерго до Нафтогазу в Стокгольмському арбітражі.

При цьому суд відмовив захисту Діденка в його звільненні з-під варти - у підсудного є посвідка на проживання в Іспанії, до того ж, на волі він може "вплинути на проведення слідчих дій".

Справа Макаренка та Діденка: добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини