RU

Суд над Луценком перенесли через відсутність свідків

12.10.2011, 13:24

Засідання Печерського суду Києва у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесли на завтра на 09:15. Таке рішення суду озвучив головуючий суддя Сергій Вовк, зауваживши, що перерву оголошено в зв'язку з відсутністю свідків.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішнє засідання було викликано п'ять свідків, жоден з яких не з'явився. Водночас, з'явився свідок Володимир Хміль, свідчення якого і були заслухані в суді.

Перед тим, як суд приступив до допиту свідка, Луценко зазначив, що п'ять свідків, які були викликані на сьогодні, це високопоставлені представники розвідки, один з яких є радником прем'єр-міністра. На минулому засіданні також заслуховувалися представники розвідки, і сьогоднішній допит представника кадрового департаменту МВС вносить деяку хаотичність в процес.

Адвокат Луценка Олексій Баганець попросив суддю наприкінці засідання занести в протокол зауваження на адресу судді з приводу того, що захист не інформують про те, яких свідків буде викликано, а також те, що до свідків, які не з'являються на засідання, не застосовуються заходи, передбачені КПК.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини