RU

Суд над Луценком перенесено на 18 серпня

11.08.2011, 12:34

Засідання у справі Юрія Луценка перенесено на 18 серпня на 09:15. Суд задовольнив клопотання захисту, який попросив перенести засідання в зв'язку із зміною порядку розгляду справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, адвокат Ігор Фомін зазначив, що захисники і підсудна до допиту потерпілих не готувалися, а за півгодини вивчити всі матеріали справи, що відносяться до свідчень потерпілих, не уявляється можливим. До того ж, і даних матеріалів ні у захисту, ні у підсудних немає, оскільки вони на сьогодні готувалися до допиту свідків.

Також представники захисту мотивували свою позицію тим, що сьогодні в суді присутні тільки двоє з п'яти потерпілих. Таким чином, якщо присутні сьогодні будуть допитані в даному судовому засіданні, права інших потерпілих буде порушено.

Представники прокуратури звернули увагу на те, що суд вже задовольнив вимоги захисту і дав півгодини на підготовку до допиту потерпілих. Представники прокуратури також звернули увагу на те, що і захисники, і підсудні у встановленому порядку ознайомлені з матеріалами справи.

Сам Юрій Луценко зазначив, що він готувався до допиту свідків і робив відповідні виписки з матеріалів справи. Можливості за півгодини з'їздити до СІЗО і взяти інші матеріали у нього не було.

Зміну порядку вивчення матеріалів справи Луценко назвав порушенням права на захист. "Це звичайне прокурорське шахрайство для того, щоб захист не міг виконати свої функції", - сказав він.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини