RU

Суд над Луценком допитав ще одного свідка і оголосив перерву до завтра

10.10.2011, 13:59
Суд над Луценком допитав ще одного свідка і оголосив перерву до завтра - Фото
e6ec3e4ad9fdbdaeb6466b8fc3894fc3.jpg

Суд над Луценком допитав ще одного свідка і оголосив перерву до завтра

Розгляд кримінальної справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на сьогодні завершено. Наступне засідання суд призначив на 11 жовтня на 9:15.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим суд завершив допит колишнього заступника начальника одного з управлінь Департаменту розвідувально-пошукової діяльності (ДРПД) Володимира Петрука. В ході допиту свідок заявив, що практика, при якій водії міністрів оформлялися на роботу в ДРПД, існувала і раніше. "Він мені не заважав, призначили - так призначили", - сказав свідок.

Прокурори поцікавилися, чи виконував Приступлюк свої обов'язки згідно з посадою (він рахувався старшим оперуповноваженим ДРПД, - ред.). "Я не міг його контролювати, у мене такої можливості не було. Не виключаю, що виконував", - відповів Петрук.

У свою чергу, захист спитав Петрука, чи відомо йому, чому водії міністрів оформлялися на роботу в ДРПД.

"Це секретний департамент, його має право відвідувати обмежене коло людей - заступники міністра, міністр і безпосередньо співробітники департаменту. Відповідно, міністр же не буде туди їхати на тролейбусі? Хтось повинен його туди відвезти? А відвезти його міг тільки співробітник нашого департаменту. Так має бути, це логічно", - сказав свідок.

Нагадаємо, ще один свідок у справі екс-міністра Володимир Шаповал сьогодні на суді поскаржився, що на допит в прокуратуру на досудовому слідстві його викликали вночі. "Коли по телефону мене запросили, мене не було у Києві, коли я приїхав, я одразу набрав слідчого. Він сказав: приїжджайте зараз. Я кажу, що зараз же ніч, давайте завтра. Він: ні, зараз", - розповів свідок.

Відповідаючи на питання екс-міністра, Шаповал розказав, що не брав участі в прийомі на роботу в МВС Леоніда Приступлюка, в розв'язанні питання про виділення йому квартири, і в принципі не має відношення до рішень у відношенні Приступлюка.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини