RU

Суд над Луценко вирішив зачитувати свідчення потерпілих без їх присутності

18.08.2011, 13:06
Суд над Луценко вирішив зачитувати свідчення потерпілих без їх присутності - Фото
47178c3c113df2ebb5bcb4994ebc2d63.jpg

Суд над Луценко вирішив зачитувати свідчення потерпілих без їх присутності
Печерський районний суд Києва, що розглядає кримынальну справу щодо екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, ухвалив рішення зачитати свідчення потерпілих на засіданні, не викликаючи їх до суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні суд мав допитувати потерпілих, але на засідання з'явився лише Валентин Давиденко - потерпілий за епізодом встановлення незаконного стеження, в той час як п'ять потерпілих за епізодом з водієм Леонідом Приступлюком в суд не з'явилися. Ці п'ять людей, ніби, претендували на квартиру, яку отримав Приступлюк.

До суду надійшли заяви від них, про те, що у зв'язку зі станом здоров'я або перебуванням за кордоном вони не можуть з'явитися у суд.

Сторона захисту і сам Луценко наполягали на тому, щоб потерпілих було допитано у суді. Як відзначив адвокат Луценко, допит потерпілого сьогодні довів, що його було введено в оману прокуратурою, і він насправді не вважає себе потерпілим, те ж саме може бути з іншими потерпілими, тому їх допити необхідні.

Луценко заявив, що ці люди в принципі не можуть бути потерпілими від надання квартири Приступлюку, оскільки не стояли в черзі на неї в перших рядах. "Це прокуратура призначила цих людей потерпілими", - сказав він.

Разом з тим, Луценко вимагав змінити запобіжний захід для себе, оскільки появи потерпілих в суді можна чекати досить довго, враховуючи стан їх здоров'я, то він не збирається бути заручником такої ситуації і чекати заявлених прокуратурою потерпілих в клітці. Екс-міністр передбачив, що це може бути технологією ГПУ, щоб як можна довше тримати його під арештом. "Вони знайшли пенсіонерів, хворих, які місяцями можуть тут не з'явитися, а Луценко весь цей час має сидіти", - сказав він.

Порадившись на місці, суд ухвалив рішення зачитати свідчення в суді.

Нагадаємо, раніше сьогодні потерпілий у справі Луценко Валентин Давиденко після ознайомлення з документами у справі заявив, що більше не вважає себе потерпілим.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценко: новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини