RU

Суд на тиждень відклав розгляд справи Луценка

05.07.2011, 13:35
Суд на тиждень відклав розгляд справи Луценка - Фото
f58b8a9a9cdc149daf5fe95d679f483a.jpg

Суд на тиждень відклав розгляд справи Луценка
Печерський райсуд Києва відклав розгляд кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 10:00 11 липня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, причиною перенесення засідання суду стала відсутність одного з підсудних, колишнього водія екс-міністра Леоніда Приступлюка, про що в суд була подана відповідна медична довідка. Суддя Сергій Вовк зазначив, що у суду немає підстав сумніватися в наданому документі, і продовжувати сьогодні засідання без Приступлюка не є можливим.

Крім того, суд вирішив, що вимоги обвинувачення про примусовий привід Приступлюка на наступне судове засідання або про зміну йому запобіжного заходу на більш суворий поки що передчасні. Про наступне засідання Приступлюку повідомлять у звичайному режимі.

Нагадаємо, як випливає з обвинувального висновку, текст якого потрапив у ЗМІ, Луценка звинувачують в наданні його колишньому водію спецзвань майора і підполковника, нагородженні відзнаками Хрест Слави і Лицар Закону і видачі йому квартири у Києві.

Сьогодні у підсудних з'явилася можливість перенести засідання - до Печерського райсуду Києва надійшла медична довідка про те, що у Приступлюка погіршився стан здоров'я, і він потребує стаціонарного лікування.

Представники прокуратури звернули увагу суду на те, що в медичній довідці міститься лише рекомендація про необхідність стаціонарного лікування, але ніде не написано, що Приступлюк сьогодні вже знаходиться на лікуванні в стаціонарі. Враховуючи це, сторона обвинувачення попросила суд застосувати до Приступлюка примусовий привід на наступне судове засідання.

У свою чергу, сторона захисту зазначила, що у Приступлюка дійсно стався гіпертонічний криз, він перебуває у лікарні.


Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини