Суд на два місяці продовжив арешт Крисіна

Суд на два місяці продовжив арешт Крисіна - Фото
Юрій Крисін (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
24.05.2018, 15:55

Адвокати обвинуваченого втретє без поважної причини не з'явилися на засідання

Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури і до 20 липня продовжив арешт "ватажкові тітушек" під час Майдану Юрію Крисіну  у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія. Про це повідомляє  Громадське.

Адвокати Крисіна Тетяна Гнатюк, Ігор Василенко, Євген Солодко втретє без поважної причини не з'явилися на засідання, заявивши, що не були повідомлені про дату і час. Суд попросив кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Києва дати оцінку діям захисників.

Тема дня: Крисіне правосуддя в справі вбитого журналіста Веремія

22 грудня 2017 року суд визнав Крисіна винним в "хуліганстві і нанесенні легких тілесних ушкоджень" журналісту В'ячеславу Веремію в день його вбивства - 18 лютий 2014-го, засудивши до чотирьох років в'язниці умовно. Підсудного звільнили в залі суду. Крисін визнав, що отримав від кримінальної "авторитета" $20 тисяч на залякування і терор проти учасників Майдану, але заперечує умисне вбивство Веремія.

15 березня Кричін не з'явився на засідання суду нібито через побоювання за своє життя. Суд постановив привести Крисіна в будівлю суду примусово. 29 березня його повторно заарештували на два місяці без права внесення застави.

Популярне