RU

Суд дозволив Каськіву суміщати роботу в парламенті і держагентстві

06.10.2011, 11:25
Суд дозволив Каськіву суміщати роботу в парламенті і держагентстві - Фото
bd533e2a78b44e7fdf67ce5e1dcea2d3.jpg

Суд дозволив Каськіву суміщати роботу в парламенті і держагентстві

Суд вирішив, що Владислав Каськів може суміщати посади глави Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами і народного депутата. Парламентарі спробують позбавити його депутатських повноважень після 30-хвилинної перерви.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, голова парламентського комітету з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності ВР Володимир Макеєнко зазначив: "Що стосується народного депутата Каськіва, комітет на своєму засіданні розглянув це питання (про позбавлення Каськіва депутатських повноважень в зв'язку з переходом на іншу роботу, - ред.), одностайно підтримав його, але заяви (від Каськіва, - ред.) не було. Потім комітет звернувся до голови Верховної Ради з проханням подати в суд. Голова Верховної Ради подав в суд, суд розглянув це питання і ухвалив рішення на користь народного депутата Каськіва".

Лідер фракції КПУ Петро Симоненко, взявши слово, заявив, що в цьому випадку мова йде про дотримання положень Конституції, яка не дозволяє народному депутату суміщати свій мандат з посадою у виконавчій владі.

З його слів, ніщо не заважає депутатам проголосувати за дострокове припинення повноважень Каськіва.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив комітет з питань регламенту після оголошеної ним перерви подати два проекти постанови - про припинення дострокових повноважень депутата від НУНС Каськіва і про дострокове припинення повноважень депутата від Партії регіонів Олексія Лелюка, який паралельно займає посаду глави Держагентства резерву України.

Макеєнко зазначив, що по народному депутату Лелюку проект постанови комітетом підготовлено.

Владислав Каськів: біографія, новини>>>
Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини