RU

Суд долучив справу екс-фінансиста Міноборони Росії до Тимошенко

04.08.2011, 12:36
Суд долучив справу екс-фінансиста Міноборони Росії до Тимошенко - Фото
d3ec3912beca0ec6ec32b9a05feb7bd5.jpg

Суд долучив справу екс-фінансиста Міноборони Росії до Тимошенко

Суд долучив до матеріалів кримінальної справи Юлії Тимошенко рішення суду Російської Федерації щодо екс-чиновника Міноборони Росії Георгія Олійника. Таке рішення за клопотанням прокурора суддя Родіон Кірєєв прийняв, вислухавши сторони процесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко наполягала на тому, щоб дане рішення суду було залучено до матеріалів її справи, оскільки в ньому немає жодного слова про хабарництво, а йдеться лише про перевищення службових повноважень російським чиновником.

Таким чином, зі слів Тимошенко, цей документ повністю спростовує вказане в обвинувальному висновку у справі про газові контракти твердження про те, що вона пропонувала хабарі російським чиновникам. Адвокат Тимошенко Юрій Сухов зазначив, що дані матеріали не мають відношення до справи, що розглядається, але також просив залучити їх як реабілітуючі його підзахисну.

Нагадаємо, сьогодні в ході судового засідання прокурор Олександр Микитенко попросив суд долучити до матеріалів справи рішення суду Російської Федерації стосовно колишнього головного фінансиста Міноборони Росії генерала Георгія Олійника. Микитенко наголосив, що в судовому рішенні чітко вказано, що Олійник засуджений за перевищення службових повноважень при реалізації угод Міноборони Росії з корпорацією ЄЕСУ. При цьому державі були завдані збитки на суму близько 320 млн. доларів.

У свою чергу, Тимошенко вже неодноразово заявляла, що справа Олійника до ЄЕСУ не має жодного відношення.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини