RU

Суд дав Тимошенко три дні на пошуки нового адвоката

11.07.2011, 17:12
Суд дав Тимошенко три дні на пошуки нового адвоката - Фото
ab5e5849a5bb24c5933d988e8dfdece5.jpg

Суд дав Тимошенко три дні на пошуки нового адвоката

Суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву в розгляді кримінальної справи Юлії Тимошенко до 15 липня. Тим самим суд задовольнив клопотання екс-прем'єра, яка сьогодні заявила відведення своєму адвокату Миколі Титаренку і просила три дні на пошуки нового адвоката.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед тим, як оголосити це рішення, Кірєєв поцікавився у Тимошенко, чи не хоче вона скористатися послугами адвоката, якого їй може запропонувати держава. Ця пропозиція викликала сміх Тимошенко: "Мені вистачає державних прокурорів, судді, не вистачало ще державних адвокатів".

Кірєєв нагадав, що участь захисника при розгляді подібних справ взагалі необов'язкова: "Якщо вам достатньо представників державного обвинувачення, судді, то по вашому клопотанню ви можете продовжити розгляд справи без захисника".

"Тоді я хочу зробити заяву, що я не хочу захищатися самостійно… Я хочу мати захисника, можливо, захисників", - відповіла Тимошенко і знов зажадала три дні.

Кірєєв почав зачитувати рішення: "Суд зобов'язує підсудну повідомити захиснику Власенку про час і місце розгляду справи..."

"У мене є заява", - перебила його Тимошенко.

"Не перебивайте суд", - відреагував Кірєєв.

"У мене є право це зробити", - заявила екс-прем'єр.

"Ви не маєте права перебивати суд", - нагадав суддя і, не звертаючи більше уваги на спроби Тимошенко послатися на статті КПК, продовжив в підвищеному тоні: "Підсудна! Суд зобов'язує вас повідомити захиснику Власенку про час і місце розгляду справи, визначитися з вашими захисниками і за вашим клопотанням оголошує перерву в судовому засіданні до 15 липня до 9 ранку".

Нагадаємо, раніше сьогодні Юлія Тимошенко заявила відведення своєму адвокату Миколі Титаренку. Зі слів екс-прем'єр-міністра, на такий крок її штовхає суд, хоча це й нелогічно для людини, проти якої "запустили машину політичних репресій".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини