RU

Створено сайт для "відсіювання" сумнівних кандидатів у депутати

23.10.2014, 12:47
Створено сайт для
bb8ab17864021b6b9e0765c0e26118f4.jpg
До позачергових парламентських виборів залишилося всього три дні, а третина українців, згідно з результатами соцопитувань, все ще не визначилися, за кого голосувати. Сайт  Рада-2014, розроблений RAM 360 ° Agency за сприяння громадського руху Чесно та Українського кризового медіа-центру, повинен допомогти виборцям розібратися в кандидатах.

"Рада-2014 - це простий інтерактивний інструмент візуалізації парламенту VIII скликання. Сайт дозволяє побачити "виворіт" кожного кандидата в депутати, оцінити потенціал членів партійної сили і скласти власну картинку майбутньої Верховної Ради України і "чистоти" народних обранців", - зазначають розробники проекту.

Створено сайт для "відсіювання" сумнівних кандидатів у депутати

Оцінка кандидатів проводиться на підставі даних з відкритих джерел, які кандидати подали в ЦВК або надали за зверненням руху Чесно. Розробники стверджують, що, розміщуючи дані про кандидатів у народні депутати, дотримуються принципів безсторонності, збалансованості, достовірності, повноти і точності поширюваної інформації.

Створено сайт для "відсіювання" сумнівних кандидатів у депутати

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини