RU

Створенню об'єднаної опозиції заважають "гетьмани на конях і у шапках"

21.12.2010, 16:45
Створенню об'єднаної опозиції заважають
969f98200e45800e1de1846cbd97f7c8.jpg

Створенню об'єднаної опозиції заважають "гетьмани на конях і у шапках"

Фракції НУНС і БЮТ будуть координувати свої дії у Верховній Раді, але про створення об'єднаної опозиції не йдеться. Про це заявив у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ народний депутат з фракції НУНС Юрій Гримчак.

"Буде об'єднання на рівні координації дій двох фракцій у парламенті, але не об'єднання опозиції як такої. Шкода, багато хто, хоч і не всі, досі бачать себе гетьманами на білому коні і у великій шапці", - наголосив Ю.Гримчак.

Відповідаючи на питання, скільки депутатів НУНС підтримали ідею координації дій з БЮТ, нардеп відповів прикладом з парламенту: "Ми сьогодні всією фракцією вийшли із залу засідань Верховної Ради, а меншина, "Єдиний центр" і група Жванії, залишилися і голосували. Ці дві групи, очевидно, переслідують свої інтереси, їм не до об'єднань. Хоч через годину або півтора їх місця у залі також були порожніми".

До того ж нардеп розповів, що від НУНС дії з БЮТ координує Микола Мартиненко. "Але у нас є групи, які не ходять на збори фракції принципово - "За Україну!", "Наша Україна". У цьому Мартиненку доводиться маневрувати, узгоджуючи позицію з різними групами всередині фракції", - сказав Ю.Гримчак.

Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини