RU

Студентку, що вдарила Табачника по обличчю, зобов'язали з'явитися в суд

22.09.2011, 16:08

На студентку, котра вдарила міністра освіти і науки Дмитра Табачника букетом по обличчю, складено адміністративний протокол.

"22 вересня під час державних заходів в приміщенні клубу Кабінету міністрів одна з учасниць здійснила протиправні дії щодо одного з керівників профільного міністерства", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС у Києві.

Адміністративний протокол складено за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Порушення положень цієї статті спричиняє накладення штрафу у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або виправні роботи на термін від одного до двох місяців з утриманням 20% заробітку. У випадку, якщо за обставинами справи застосування цих заходів буде визнане недостатнім, можливий адміністративний арешт на термін до 15 діб.

Від студентки прийнято зобов'язання з'явитися в суд. "Порушниця міліцією не затримувалася", - відмітили в київській міліції.

Нагадаємо, 17-річна студентка Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко вдарила міністра освіти і науки, молоді і спорту України Дмитра Табачника букетом квітів під час Саміту міністрів освіти СНД. "Це моє особисте рішення, моя особиста позиція, - сказала дівчина, вийшовши на вулицю. - Сьогодні весь світ побачив рівень неповаги до міністра освіти. Його зневажають всі, абсолютно всі студенти. Ми неодноразово вимагали відставки цього ката української освіти. Тепер про це знає світ".

Табачник поставився до інциденту зі студенткою спокійно: "Ніякого інциденту не сталося. Спочатку вона чарівно сміялася, говорила, як вона хоче подарувати мені квіти, після чого почала тикати в серцях цими квітами. Ставлюся до цього абсолютно спокійно і нормально".

Дмитро Табачник: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини