RU

Студенти з Криму можуть завершити навчання в Чехії

10.04.2014, 17:24
Студенти з Криму можуть завершити навчання в Чехії - Фото
d8dc63d4b4302b8a2b988ee8ff485da6.jpg
Карлів університет у Празі надає стипендію Вацлава Гавела для українських студентів, навчання яких опинилося під загрозою через складну ситуацію в Україні. Про це повідомили в університеті.

За даними чеського вузу, стипендію зможуть отримати і ті студенти, які не знають чеської мови, оскільки вона передбачає річний курс чеської мови в Інституті мовної та спеціальної підготовки Карлового університету в Празі. Навчання буде оплачуватися за допомогою університетської програми.

Подати заявку можуть студенти з країн, в яких спостерігається систематичне порушення прав і свобод людини, а також залякування або репресії з боку держави, що призводить до дискримінаційних заходів у зв'язку з отриманням освіти.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек повідомив російському послу Сергію Кисельову, що Прага вважає дії Росії щодо Криму та інших регіонів України неадекватними і агресивними.

Джерело: Українська служба Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини