RU

Студенти КНУ Шевченка загрожують голодуванням через "репресії"

15.01.2014, 09:57
Студенти КНУ  Шевченка загрожують голодуванням через
b059319072b8bc4a3063994d6c4ac978.jpg
Студенти Київського університету імені Тараса Шевченка мають намір розпочати голодування, вимагаючи припинити позапланову перевірку Державної інспекції навчальних закладів. Про таку персональну безстрокову акцію з 15 січня оголошено на сторінці Інституту журналістики КНУ в соцмережі Вконтакте.

"Головна вимога - відкликати Державну інспекцію навчальних закладів України, яка в період з 11.01.14 по 25.01.14 проводить позапланову перевірку київських вузів", - пояснюють студенти.

Присутність цієї інспекції студенти розцінюють як "репресії щодо учасників та небайдужих до подій, пов'язаних з "Євромайданом" . "Студенти не мають можливості відповісти на питання повноцінно, оскільки хвилюються і відчувають морально - психологічний тиск третіх осіб", - відзначають вони.

Також студенти вважають, що інспекція заангажована і чинить тиск на викладачів під час прийому іспитів. "Студенти вимагають від Міністерства освіти і науки України негайно відкликати ДІНЗ України і не допускати подальшого тиску на студентів, які відстоювали свої конституційні права на мирних акціях протесту. Акція розпочнеться 15 січня о 13:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Голодування не припиниться до тих пір, поки не буде виконано вимогу", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини