RU

Студенти Києва проводять масову акцію на підтримку євроінтеграції

26.11.2013, 13:54
Студенти Києва проводять масову акцію на підтримку євроінтеграції - Фото
Фото: facebook.com/valeriya.kondratova
У Києві біля пам'ятника Тараса Шевченка збираються студенти Київського національного університету ім.Шевченка та Києво-Могилянської академії, які виступили на підтримку євроінтеграції України.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, зараз в парку Шевченка зібралися близько 200 студентів, в основному - студенти університету Шевченка. У напрямку парку, за словами організаторів, рухається колона студентів Києво-Могилянки, їх близько півтисячі.

Студенти співають гімн України, танцюють і скандують: "Смерть ворогам" і "Ми - за Європу". Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, один з організаторів, студент КНУ ім.Шевченка Станіслав Грищишин, студенти не збираються прогулювати пари через акцію - вони навчаються у дві зміни, тому буде проходити їх постійна ротація.

Репресій з боку керівництва вузу вони не бояться. В даний час до університету ім.Шевченка йде велика колона студентів Києво- Могилянки з прапорами України та Євросоюзу, сьогодні вони оголосили страйк і відмовилися від пар, таке оголошення з номерами координаторів висить на дверях Києво-Могилянки.

Дві колони студентів двох університетів злилися прямо на переході, вони спробували пройти до входу до університету Шевченка, але там в цей момент вішають новорічну гірлянду. Вони відійшли і поки стоять на сходах університету. Вони кричать - "Студентський страйк", "Студентська солідарність". Зараз вони розташуються в парку Шевченка, а потім мають намір йти на Майдан. Проїжджаючі мимо автомобілі сигналять студентам.

Нагадаємо, в Києві, Тернополі, Ужгороді студенти заявили про намір страйкувати через розпорядження Кабміну про припинення підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

Після цього міністр освіти Дмитро Табачник закликав мітингуючих студентів не піддаватися на провокації, а також нагадав студентам про батьків і близьких, які переживають за них.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини