RU

Столтенберг знає, яким має бути вирішення конфлікту в Донбасі

17.09.2018, 10:22
Столтенберг знає, яким має бути вирішення конфлікту в Донбасі - Фото
Петро Порошенко та Єнс Столтенберг (фото - flickr НАТО)

Ніякого іншого рішення збройного конфлікту на сході України, окрім як переговорно-політичне, не видно. Про це в інтерв'ю медіапорталу Axios заявив генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору Єнс Столтенберг.

Відповідаючи на запитання інтерв'юера про те, що "навколо України нарощуються російські військові сили. Чи прогнозуєте ви якісь їхні дії там?", генсек НАТО заявив, що "я завжди обережний в тому, щоб спекулювати на цю тему".

"Ми дуже уважно стежимо за ситуацією в Україні і навколо неї. Ми надаємо сильну підтримку Україні, політичну підтримку її територіальної цілісності, і практичну підтримку. Допомогли їм у проведенні реформ, працювали з ними за програмою управління військами, кібербезпекою тощо. І союзники НАТО також надають Україні двосторонню підтримку", - пояснив Столбенберг.

За його словами, США вирішили надати "більше військових матеріалів" Україні.

"І, найголовніше, ми підтримуємо зусилля з пошуку політичного рішення (по Донбасу, - ред.) на основі переговорів, тому підтримуємо зусилля з реалізації мінських угод", - заявив генсек НАТО, наголосивши, що в Альянсі бачать виключно політичне вирішення цього конфлікту - на переговорах.

Столтенберг також додав, що Альянс ніколи не визнає незаконну анексію Криму.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини