RU

Стеження за водієм Сацюка було законним, - свідок

13.06.2012, 15:07
Стеження за водієм Сацюка було законним, - свідок - Фото
Юрій Луценко
Свідок у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Євген Троян вважає, що стеження за водієм колишнього голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком проводилося законно. Про це він сказав в ході сьогоднішнього допиті в Печерському суді Києва

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Троян, який в липні 2007 року був призначений на посаду старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ департаменту кримінального розшуку МВС, у жовтні 2007 прийняв у своє провадження оперативно-розшукову справу за фактом отруєння Віктора Ющенка.

У своїх свідченнях Троян сказав, що, на його думку, оперативно-розшукові заходи щодо Давиденка, які велися в рамках розслідування отруєння Ющенка, проводилися законно. "Я не робив би нічого, якби знав, що це незаконно", - підкреслив він.

Троян додав, що оперативно-розшукова справа щодо отруєння Ющенка на той момент була не закрита, і в його рамках оперативно-розшукові заходи можна проводити аж до закінчення терміну давності по злочину, а це - 15 років. "Я вважаю, законно проводили, тому що в матеріалах були докази, що ця особа може бути причетна до скоєння цього злочину", - сказав свідок.

Луценко, допитуючи Трояна, поставив питання, яке він ставив всіх свідків: "Що вам, як свідкові обвинувачення, відомо про вчинення мною інкримінованих злочинів?"

"Мені нічого не відомо про вчинення вами злочинів", - відповів Троян.

"Дякую. Вітаю прокуратуру з вдалим свідком", - підсумував Луценко.

Нагадаємо, Луценко звинувачується в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини