Стецьків розповів, як Ющенко планує зимою "втопити" Тимошенко

17.11.2008, 11:12

Народний депутат від НУНС, представник групи "Народна самооборона" Тарас Стецьків впевнений, що Віктор Ющенко

Народний депутат від НУНС, представник групи "Народна самооборона" Тарас Стецьків впевнений, що Віктор Ющенко розраховує протягом зими "політично втопити" Юлію Тимошенко в економічній кризі, а навесні знову повернутися до виборів.

Зокрема, за інформацією "Дела", Т. Стецьків сказав: "Ющенко розраховує протягом зими політично втопити Тимошенко в економічній кризі. А навесні знову повернутися до виборів".

За словами депутата, вся нинішня діяльність глави держави звелася зараз до особистого протистояння з Прем'єр-міністром. "А Яценюк у цій боротьбі став розмінною монетою", - додав парламентар.

На його переконання, зараз такої точки зору дотримується половина фракції НУНС. "А після відставки Яценюка, вважаю, так стали думати більшість депутатів НУНС", - резюмував Т. Стецьків.

Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада, під головуванням Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко відбудеться нарада з представниками підприємств хімічної промисловості України з питань захисту галузі від впливу світової фінансової кризи.

Минулого тижня аналогічні зустрічі Ю. Тимошенко провела з металургами, представниками вугледобувної сфери і працівниками будівельної галузі.

Досьє на Тараса Стецьківа >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя