RU

Стецьків: Рада показала, як економити в період кризи

23.02.2009, 13:49

Верховна Рада України подала всім бюджетним організаціям хороший приклад того, як треба економити в умовах кризи. Про це заявив народний депутат Тарас Стецьків, коментуючи скорочення бюджету парламенту з 800 млн.грн. до 600 млн.грн.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Т.Стецьків вважає, що в умовах кризи всі бюджетні організації мають перейти в режим економії. "Верховна Рада, на мою думку, подала хороший у цьому плані приклад для наслідування, скоротивши витрати. Я думаю, що режим економії не вплине на працездатність депутатів. Він обмежить ті витрати, які можна або перенести на наступні періоди, або скоротити. Ну, не набавлять депутатам зарплати, трішки скоротять апетити апарату. Я не думаю, що це критично", - резюмував він.

Нагадаємо, у п'ятницю Верховна Рада затвердила кошторис на 2009 рік. Парламент скоротив свої витрати практично за всіма статтями, але дефіцит прийнятого бюджету все одно великий - 118 млн.грн. При цьому на забезпечення роботи Верховної Ради буде витрачено 600 млн.грн. замість запланованих раніше 800 млн.грн. Депутати скаржаться: коштів не буде вистачати практично на все. З іншого боку, названа сума - аж ніяк не найменша у витратній частині Держбюджету, тобто парламент у цьому році все одно обійдеться Україні зовсім недешево.

Детальніше про це читайте в статті "Рада обійдеться Україні у 600 млн.грн.">>>

Тарас Стецьків: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини