RU

Стецьків: Хтось проголосував дублікатом депутатської картки Арьєва

02.02.2011, 13:55
Стецьків: Хтось проголосував дублікатом депутатської картки Арьєва - Фото
3cded31b0de7caaefc2fd8baaee389e7.jpg

Стецьків: Хтось проголосував дублікатом депутатської картки Арьєва

Фальсифікація голосування за зміни до Конституції карткою депутата Володимира Арьєва, який в цей час перебував у літаку, має бути обов'язково розслідувана, оскільки це - карний злочин. Про це заявив депутат від НУНС Тарас Стецьків (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Т.Стецьків уточнив: "Те, що Арьєв показав свою карту у США, а вона в цей час "голосувала" у Верховній Раді, означає тільки одне: хтось без його відома взяв дублікат картки і нею проголосував. Це неможливо без керівника апарату ВР Зайчука і неможливо без санкції спікера Володимира Литвина. Це означає, що було вчинено карний злочин і посадові особи повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності".

"Одного цього факту досить для подання до Конституційного Суду і визнання вчорашнього голосування про перенесення виборів у Верховну Раду на жовтень 2012 сфальсифікованим", - вважає Т.Стецьків.

За його словами, після такого голосування Верховна Рада як один із органів влади є нелегітимною. "А до цього нелегітимним став сам Президент, якому Конституційний Суд незаконно привласнив повноваження, з якими його не обирали на цю посаду", - наголосив депутат, додавши, що "вчорашня фальсифікація" голосування стала апофеозом делегітимізації нинішньої влади.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада внесла зміни до Конституції, які посувають парламентські вибори на жовтень 2012 року.

В.Арьєв на своїй сторінці у "Facebook" написав, що коли у парламенті проходило голосування за внесення змін до Конституції, він перебував у США зі своєю карткою для голосування, однак його голос виявився у списку тих, хто проголосував "за". Як доказ В.Арьєв виклав фотографію: він з власною карткою у руках біля термінала авіакомпанії "Delta" в аеропорту міста Вашингтон.

Тарас Стецьків: біографія та добірка новин>>>
Володимир Арьєв: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини