RU

Стерненку в апеляції залишили один рік ув'язнення умовно

31.05.2021, 17:42
Стерненку в апеляції залишили один рік ув'язнення умовно - Фото
Сергій Стерненко (скриншот із відео hromadske)

Апеляційний суд Одеської області ухвалив рішення у справі громадського діяча  Сергія Стерненка. Раніше Приморський суд засудив його до семи років в'язниці у "справі про 300 грн". Рішення було винесено за трьома статтями: про розбій, незаконне поводження зі зброєю та незаконне позбавленні волі. За підсумками Стерненко отримав один рік в'язниці умовно.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"За ст.187 (розбій, – ред.) виправдали. Це ті ж 300 грн, за які давали сім років із конфіскацією. Слухаємо далі. Ще питання за 146 (незаконне позбавлення волі, – ред.) і 263 статтями (незаконне поводження зі зброєю, – ред.). Радіти ще рано", – написав Стерненко в Telegram.

Далі суддя заявив, що ексдепутат Щербич "змінював свідчення в судах першої та другої інстанції щодо місця, часу й обставин злочину".

Звинувачення за 146 статтею Стерненкові залишили.

"146 статтю щодо мене і Демчука залишили, хоча терміни позовної давності притягнення за нею пройшли. Це обвинувачення базується виключно на свідченнях "потерпілого", які цим же судом були визнані спірними", – підкреслив активіст.

Як результат, суд виправдав Стерненка за статтею про розбій (ст.187) – справу в цій частині закрили. За статтею про незаконне позбавлення волі (ст.146) судді визнали активіста винним, але звільнили від покарання в зв'язку із закінченням терінів притягнення до відповідальності. За статтею про незаконне поводження зі зброєю (ст. 263) Стерненка визнали винним і дали три роки в'язниці, замінивши на один рік умовно.

Сам Стерненко прокоментував рішення в Facebook, заявивши, що "отримав судимість за один патрон", що було визнано суддями боєприпасом.

Читайте також: Не на того напали. Хто такий Сергій Стерненко – частина І

Марк Сировой, Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини