RU

Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві

11.06.2020, 14:02
Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві - Фото
Сергій Стерненко (фото - особистий аккаунт у Facebook)

Громадському діячеві і екс-лідеру одеського Правого сектора Сергію Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві, яке він нібито вчинив під час нападу на нього в 2018 році. Про це він повідомив у Facebook.

За ч. 1. ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство) Стерненку загрожує від семи до 15 років в'язниці.

Стерненко з підозрою не згоден.

"Не було вбивства, а була необхідна оборона, що слідчий раніше сам і визнав, коли повідомив про підозри нападникам. Ніж пройшов кілька експертиз, які встановлюють, що він не є холодною зброєю", - написав він.

Новина доповнюється...

  • 24 травня 2018 року на колишнього лідера одеської філії Правого сектора Сергія Стерненка напали, за його словами це стало третім випадком замаху.
  • У квітні 2020 року генпрокурор Ірина Венедіктова заявила, що підозра Стерненку за статтею вбивство або вбивство із самозахисту буде оголошена в будь-якому випадку.
  • 14 травня Сергій Стерненко повідомив, що його викликають до СБУ для вручення підозри, але 18 травня він розповів, що в СБУ його поки не підозрюють і розповів про дві справи, в яких він фігурує як свідок і потерпілий.
  • 7 червня Стерненко заявив, що отримав повістку і повинен з'явитися 9 червня в СБУ для пред'явлення йому підозри. У той же час він підкреслив, що порушені строки вручення повістки - згідно із законом він повинен був отримати її не менше, ніж за три дні.
  • 9 червня адвокати Стерненка з'явилися в СБУ за повісткою, але підозру їм не вручили.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини