RU

Степанов вважає, що його хочуть звільнити через "боротьбу за високі зарплати" медиків

17.05.2021, 17:38
Степанов вважає, що його хочуть звільнити через
Максим Степанов (Фото: Олександр Клименко/пресслужба Верховної Ради)

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не писав заяву про звільнення. На його погляд, ініціатива відставки викликана його "боротьбою за високі зарплати і соціальні гарантії медиків". Про це Степанов сказав у відеозверненні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Я не писав жодних заяв про звільнення, усвідомлюючи відповідальність перед людьми. У свою чергу, депутати, усвідомлюючи всю міру своєї відповідальності, повинні приймати рішення", – сказав він.

"Поки підкилимні ігри стосувалися мене особисто, я не звертав уваги. Однак події останніх днів змушують мене висловити свою позицію... Закривати очі на те, як роками політичними силами з низьким рейтингом знищується медична система, і лікарів знову намагаються загнати в стійло, я не буду", –додав Степанов.

Глава МОЗ упевнений, що надіслане в Раду подання прем'єр-міністра про його звільнення викликано його боротьбою за "краще майбутнє" медиків.

"Моя боротьба за високі зарплати і соціальні гарантії медиків ішла врозріз з їх ідеологією лікаря-кріпака, який знаходиться в повній залежності від медичних бюрократів. Моя формула якісного медичного забезпечення, в якій за українцями ходить здоров'я, а не гроші, не відповідала їх уявленням марнотратства, а моє рішення лікувати українців в Україні – їх звичці до самозбагачення і паразитування. Я брав на себе відповідальність та обіцяв пацієнтам і лікарям краще майбутнє, і слово своє тримаю", – сказав Степанов.

Читайте також: До 34 500 гривень. Як зросли зарплати медиків екстреної допомоги у 2020 році

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини