RU

Степан Хмара посадив Януковича в крісло генерал-губернатора України

27.08.2008, 14:06

Заява лідера Партії регіонів Віктора Януковича з приводу подій у Грузії підтвердила, що ця політична сила здатна висунути кандидата на посаду хіба що генерал-губернатора, а не Президента України. Такої думки дотримується представник Української народної партії (УНП) Степан Хмара, коментуючи позицію Партії регіонів щодо конфлікту на Кавказі.

Політик вважає, що сьогодні зусилля Партії регіонів спрямовані на "виконання завдання із втягування України у військовий конфлікт на боці Росії, чого прагнула російська сторона ще від початку війни, використовуючи Чорноморський Флот у бойових діях". "Національні інтереси України і Росії – це не одне і те ж. Поки що в Україні дуже багато політиків, які ці інтереси ототожнюють. Це призводить до того, що вони не бачать своєї ролі інакше, ніж як намісники північного сусіда в Україні. А кандидат у президенти від таких політичних сил може бути лише кандидатом у генерал-губернатори України", - заявив С. Хмара, якого цитую в прес-службі УНП. За його словами, Росія наразі опинилася перед фактом тотального міжнародного засудження і особливо потребує активізації підтримки з боку своїх сателітів у пострадянських країнах

Нагадаємо, 26 серпня Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південній Осетії та Абхазії. Пізніше лідер Партії регіонів В. Янукович заявив, що Україна має прийняти волевиявлення народів Південної Осетії та Абхазії і визнати їхню незалежність. На його думку, визнання Російською Федерацією незалежності Південній Осетії та Абхазії – це логічне продовження процесу, який було розпочато західними країнами щодо визнання незалежності краю Косово.

Досьє на Віктора Януковича >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини