RU

Стельмах буде у відпустці до 9 березня

26.02.2009, 09:25

Голова Національного банку України Володимир Стельмах, який планував вийти на роботу 23 лютого, вирішив продовжити своє перебування у відпустці до 9 березня. Про це повідомив виконувач обов'язків глави НБУ Анатолій Шаповалов.

Як передає радіо "Свобода", за словами А.Шаповалова, у В.Стельмаха, який перебуває у відпустці з 15 січня, є ще 2 тижні відпустки і протягом цього часу він поки не планує виходити на роботу.

Нагадаємо, Верховна Рада 26 січня скасувала власну постанову від 16 грудня 2004 року про призначення В.Стельмаха на посаду глави Нацбанку. 19 лютого Конституційний Суд України в формі усного слухання почав розгляд справи щодо конституційного подання Президента Віктора Ющенка стосовно офіційного тлумачення положення пункту 18 частини першої статті 85 Конституції України про порядок звільнення з посади Верховною Радою голови Національного банку України. У той самий день Верховна Рада не прийняла жодного із законопроектів, що передбачали можливість відсторонення голови Національного банку України у разі, якщо Президент України проігнорує вимоги парламенту відправити керівника НБУ у відставку.

Відставка Стельмаха: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини