RU

Стефанчук: Законопроект про референдум - на фінальній стадії

17.02.2020, 12:49
Стефанчук: Законопроект про референдум - на фінальній стадії - Фото
Руслан Стефанчук (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Законопроект про всеукраїнський референдум знаходиться на фінальній стадії розробки. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Він повідомив, що робоча група з питань народовладдя "фактично вийшла на фінальну версію" закону про всеукраїнський референдум.

За його словами, це "унікальний приклад", коли є можливість залучити всі громадські організації, які спеціалізуються в цій сфері - ГО Опора, Інститут законодавства, Програма електронного уряду, Коаліція Реанімаційний пакет реформ, Інститут прямої демократії, Центр розвитку і інновацій, Центр політико-правових реформ, Центр демократії та верховенства права.

Стефанчук зазначив, що потім буде проведена внутрішня дискусія між фракціями і групами, а також внутрішній науковий круглий стіл. "І ми вже будемо перекладати англійською мовою цей проект, щоб отримати рецензії від провідних інститутів, що займаються народовладдям, в світі", - додав він.

  • 16 жовтня в пропрезидентській фракції Слуга народу в парламенті назвали терміни подачі законопроекту про народовладдя, яким буде передбачена процедура проведення референдуму.

Читайте також: У Зеленського згадали про референдуми: тепер з декомунізації

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини