RU

Ставнійчук вважає, що для проведення виборів настали критичні дні

17.10.2008, 11:52

Заступник глави Секретаріату Президента України Марина Ставнійчук вважає, що почалися критичні дні для організації виборчого процесу. Про це вона заявила по завершенні засідання Київського апеляційного адміністративного суду у п'ятницю.

"Я думаю, що сьогодні і до кінця тижня вже є критичними днями, для організації виборчого процесу. Я наполягаю на тому, щоб Президент України, який діяв правомірно під час дострокового припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів, і в подальшому діятиме абсолютно конституційним і законним способом при вирішенні всіх питань, пов'язаних з виборчим процесом", - сказала М. Ставнійчук, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому заступник голови Секретаріату відзначила, що критичність для організації виборчого процесу пов'язана з неможливістю фінансування виборчої кампанії, створення окружних комісій. При цьому вона зазначає, що Центрвиборчком має досвід організації виборчого процесу у стислі терміни - під час третього туру президентських виборів у 2004 році. "Я вам скажу, що практично, якщо ви пам'ятаєте, вибори 26 грудня 2004 року ЦВК організувала у тритижневий термін, і той склад Центральної виборчої комісії впорався з відповідною організацією виборчого процесу. Як сьогодні розвиватимуться події, мені досить складно на нинішньому етапі прогнозувати", - відзначила М. Ставнійчук.

При цьому під час інтерв'ю М. Ставнійчук журналістам представники Блоку Юлії Тимошенко намагалися не дати їй слова, звинувачуючи Президента у призначенні незаконних дострокових виборах, а саму М. Ставнійчук – у тому, що вона покриває і сприяє цим намірам Президента. При цьому представники БЮТ висловлювалися досить жорстко про Президента України і саму М. Ставнійчук.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів в зв'язку із клопотанням БЮТ на 21 жовтня 2008 року.

Усе про дострокові вибори-2008>>>

Досьє на Марину Ставнійчук >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини