Ставнійчук вважає, що для проведення виборів настали критичні дні

17.10.2008, 11:52

Заступник глави Секретаріату Президента України Марина Ставнійчук вважає, що почалися критичні дні для організації виборчого процесу. Про це вона заявила по завершенні засідання Київського апеляційного адм

Заступник глави Секретаріату Президента України Марина Ставнійчук вважає, що почалися критичні дні для організації виборчого процесу. Про це вона заявила по завершенні засідання Київського апеляційного адміністративного суду у п'ятницю.

"Я думаю, що сьогодні і до кінця тижня вже є критичними днями, для організації виборчого процесу. Я наполягаю на тому, щоб Президент України, який діяв правомірно під час дострокового припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів, і в подальшому діятиме абсолютно конституційним і законним способом при вирішенні всіх питань, пов'язаних з виборчим процесом", - сказала М. Ставнійчук, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому заступник голови Секретаріату відзначила, що критичність для організації виборчого процесу пов'язана з неможливістю фінансування виборчої кампанії, створення окружних комісій. При цьому вона зазначає, що Центрвиборчком має досвід організації виборчого процесу у стислі терміни - під час третього туру президентських виборів у 2004 році. "Я вам скажу, що практично, якщо ви пам'ятаєте, вибори 26 грудня 2004 року ЦВК організувала у тритижневий термін, і той склад Центральної виборчої комісії впорався з відповідною організацією виборчого процесу. Як сьогодні розвиватимуться події, мені досить складно на нинішньому етапі прогнозувати", - відзначила М. Ставнійчук.

При цьому під час інтерв'ю М. Ставнійчук журналістам представники Блоку Юлії Тимошенко намагалися не дати їй слова, звинувачуючи Президента у призначенні незаконних дострокових виборах, а саму М. Ставнійчук – у тому, що вона покриває і сприяє цим намірам Президента. При цьому представники БЮТ висловлювалися досить жорстко про Президента України і саму М. Ставнійчук.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів в зв'язку із клопотанням БЮТ на 21 жовтня 2008 року.

Усе про дострокові вибори-2008>>>

Досьє на Марину Ставнійчук >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спецпроект"Китай" на Днепре: коронакризис дарит экономике Украины шанс. Что надо сделать