RU

Ставнійчук обіцяє подати до суду на Тимошенко "за брехню"

09.09.2008, 14:42

Представник Президента України Віктора Ющенка у Конституційному Суді України (КСУ) Марина Ставнійчук заявляє, що Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко бреше, і обіцяє подати в суд, якщо це триватиме й далі. Про це заступник керівника Секретаріату Президента, представник Президента в КСУ та у Центральній виборчій комісії заявила сьогодні на прес-конференції.

"Ви, напевно, звернули увагу, що Прем'єр-міністр не вперше звинувачує мене у тому, що я виступаю в Конституційному Суді проти демократичної коаліції. Практично протягом трьох тижнів Юлія Володимирівна продовжує говорити неправду, а кажучи звичайною мовою, просто бреше", - сказала М. Ставнійчук, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Представник Президента України в КСУ наголосила, що В. Ющенко не вносив до КСУ подання щодо функціонування коаліції депутатських фракцій у парламенті. Вона відзначила, що у КСУ на цю мить внесено три подання із тих чи інших питань функціонування коаліції від народних депутатів Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко: "Я наполягаю на тому, що Президент України не вносив до Конституційного Суду із цього питання жодного конституційного подання".

Також М. Ставнійчук додала, що позиція Президента, яку вона представляла в КСУ, полягає у тому, що суб'єктом формування коаліції у парламенті є депутатські фракції. І також звернула увагу на те, що Ю. Тимошенко, судячи із її вчорашнього виступу, притримується такої ж думки: "Так у чому питання, я не можу зрозуміти?".

Представник Президента України у КСУ заочно звернулася до Прем'єр-міністра із проханням надалі стриматися від надання неправдивої інформації щодо позиції Президента у цьому питанні. "В іншому випадку… Незважаючи на те, що я юрист, я не дуже люблю звертатися, але я просто змушена залишити за собою право на звернення до суду, і маю зазначити, що це неприємна процедура", - додала М. Ставнійчук.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Марину Ставнійчук >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини