RU

Ставлення українців до росіян стало більш негативним - опитування

21.05.2015, 17:27
Ставлення українців до росіян стало більш негативним - опитування - Фото
240d2836641f3cf9535d5ce9e8ca3786.jpg

Ставлення українців до росіян за півтора року після початку Євромайдану погіршилося майже вдвічі серед жителів усіх регіонів України. Такі дані дослідження оприлюднив під час круглого столу генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто.

"За півтора року - з вересня 2013 року, тобто перед Майданом, до лютого 2015 року - ми бачимо, що позитивне ставлення українців до Росії впало дуже істотно: з 88% до 34%", - цитує Паніотто Укрінформ.

За словами Паніотто, в західному регіоні позитивне ставлення до росіян знизилося до 15%, а на сході країни - впало з 96% до 55%.

Він зазначив, що дослідження відносин росіян і українців проводяться КМІС і соціологічною компанією "Левада-центр" з 2008 року.

При цьому дослідження показало, що за весь час спостережень українці краще ставляться до росіян, навіть зараз, ніж росіяни до українців. Однак після захоплення Криму стався обвал електоральних настроїв.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини