Стартували українсько-американські навчання Сі Бриз-2017: фото

10.07.2017, 16:34
Стартували українсько-американські навчання Сі Бриз-2017: фото  - Фото
Фото: mil.gov.ua

Навчання проходять в Одеській і Миколаївській областей в морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря

В Одесі сьогодні, 10 липня, розпочалися українсько-американські військово-морські навчання Сі Бриз-2017. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Темою навчання, в яких в цілому приєдналися представники Збройних Сил 16 країн світу, є проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні", - відзначили в прес-службі.

У навчаннях задіяні 31 корабель, катер і судно, 29 літальних апаратів, понад три тисячі чоловік особового складу.

Віце-адмірал Ігор Воронченко, відкриваючи Сі Бриз-2017, наголосив на важливості навчань в зв'язку з анексією Російською Федерацією Криму і війною в Донбасі.

02.jpg

Навчання проходять в Одеській і Миколаївській областей в певних морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря.

03.jpg

Основними навчально-бойовими елементами і завданнями навчання стануть практичне планування і проведення операції за стандартами НАТО, проведення навчань з протичовнової, протикорабельної, протиповітряної оборони, дії силового звільнення судна, яке захоплено.

"Планується проведення десантної та річкової операцій, навчання з пошуку і порятунку, підводні роботи з розмінування" - уточнили в прес-службі.

Навчання триватимуть до 23 липня.

Читайте також: Як Нацгвардійці вперше десантувалися з Ан-26: фото, відео

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий