RU

Старший син Януковича: Я став мішенню для провокаторів

27.12.2012, 14:56
Старший син Януковича: Я став мішенню для провокаторів - Фото
Олександр Янукович
Старший син президента, бізнесмен Олександр Янукович скаржиться, що став мішенню для замовних провокацій, спрямованих проти його батька Віктора Януковича. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Донецькі  новини.

Відповідаючи на запитання, як він сприймає критику на свою адресу, Олександр Янукович сказав: "Справа в тому, що я поки не бачу критики на свою адресу. Велика частина з того, що про мене пишуть, - це не критика, а замовні політичні провокації , спрямовані проти президента. Критика може бути благом, скажу більше: грамотні зауваження додають сил. Сумно усвідомлювати, що я є мішенню для провокаторів лише тому, що я займаюся бізнесом, причому досить успішно. Хоча реальних підстав для критики на мою адресу немає".

"Пильна увага до мого бізнесу - один із самих головних стимулів для того, щоб створювати максимальну прозорість, робити кожен свій крок прагматично, впевнено і ефективно. Саме тому все, чим ми займаємося, відповідає законам. А конструктивна критика - це благо, за неї потрібно сказати спасибі", - додав він.

Коментуючи розвиток свого бізнесу в 2012 році, Олександр Янукович заявив: "Дійсно, 2012 рік видався дуже непростим. Триваюча світова економічна криза не обходить стороною і нашу експортно-орієнтовану країну. Експортери страждають найбільше, і це дуже погано для держави. Втрати ж бізнесу , працюючого на внутрішньому ринку і для внутрішнього ринку, значно менше ... Мій бізнес орієнтований на внутрішній ринок України. Тож втрати невеликі. Об'єкти, побудовані раніше і будівництво яких розпочато в поточному році, користуються попитом і продаються. Банк ВБР також розвивається стабільно. За підсумками 2012 я представлю повну інформацію про прибутковість мого бізнесу і про свої особисті прибутки".

Нагадаємо, сини президента Віктор і Олександр Януковичи - відносно непублічні люди і рідко спілкуються з пресою. Однак сьогодні в російській пресі вийшло інтерв'ю і з молодшим сином Януковича Віктором: він розповів про своє ставлення до нового Кабміну,  а також до спілки з Росією та Європою.

Старший син Януковича Олександр став ядром нової фінансово-промислової групи в Україні, так званої Сім'ї - з потужним представництвом в силовому та фінансовому блоках влади, активами в промисловості, банківській сфері та енергетиці. Його особистий статок журнал Корреспондент оцінив в $130 млн. Підконтрольна Олександру Януковичу корпорація МАКО має інтереси в будівельній і банківській сферах, а також у вугільній енергетиці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини