RU

Стан Надії Савченко задовільний - українські медики

16.03.2015, 13:06
Стан Надії Савченко задовільний - українські медики - Фото
Надія Савченко
Стан льотчиці Надії Савченко - відносно стабільний, хоча в період виходу з голодування були деякі нюанси. Про це на брифінгу в Києві повідомили лікарі, які на вихідних відвідали Савченко в російському СІЗО №1, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ Наталія Харченко повідомила, що лікарі намагалися потрапити в СІЗО ще в п'ятницю, і вісім годин провели під стінами пенітенціарного закладу, але пустили до Савченко їх тільки в суботу в обід. На зустрічі були присутні три лікаря медчастини СІЗО, наглядачі і офіційні особи. Українським лікарям надали всю документацію, яка, за словами Харченко, велася досить докладно, і дозволили оглянути пацієнтку.

Заступник головного лікаря з медичних питань лікарні Феофанія Андрій Строкань додав, що українські медики до останнього не знали, в якому стані побачать Савченко, оскільки вихід з голодування - дуже складний процес. "В цілому її стан відносно задовільний і відносно стабільний. Більше нічого сказати не можу", - сказав Строкань, посилаючись на медичну таємницю і правила пенітенціарних закладів.

Завідуюча кафедрою неврології національного медуніверситету ім.Богомольця Лариса Соколова зазначила, що Савченко потребує моральної підтримки. "Проблема в тому, що вона не підписала офіційну відмову від голодування, і ми не знаємо, що буде далі", - сказала вона.

В цілому Савченко з моменту відмови від голодування набрала 2 кг ваги. Зараз, серед іншого, вона отримує дитяче харчування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини