RU

Стало відомо, навіщо соратники Тягнибока ходили в Кабмін

06.02.2013, 16:42
Стало відомо, навіщо соратники Тягнибока ходили в Кабмін - Фото
Ігор Мірошниченко
Народні депутати Ігор Мірошниченко та Юрій Сиротюк з фракції Свободи у Верховній Раді України сьогодні взяли участь у засіданні Кабінету міністрів, повідомили в прес-службі Свободи.

У партії Олега Тягнибока повідомили, що депутати виконували парламентську функцію з контролю законності діяльності Кабміну та прозорості рішень. Крім того, опозиціонери вивчали прийняті рішення на засіданні на предмет корупції.

Крім того, свободівці цікавилися, чи працює уряд над програмою дій, яку зобов'язана подати до парламенту протягом двох місяців після затвердження складу Кабміну.

"На жаль, при розгляді більшості пунктів порядку денного не відбувалося колегіального обговорення. Чиновники тільки схвалювали попередньо підготовлені проекти рішення", - повідомили в Свободі.

Крім того, в партії Тягнибока вважають, що уряд продовжує грубо порушувати Конституцію щодо застосування державної мови при веденні урядових засідань - "велика частина представників Кабміну під час засідань не спілкується державною мовою".

Свободівці також говорять, що на засіданні з порядку денного зняли питання про інтеграцію України і Європейського Союзу. "Замість цього члени Кабінету міністрів розглядали пункти порядку денного з реалізації закону про засади державної мовної політики та про здійснення технічних кроків із забезпечення проведення референдуму в Україні", - повідомив свободівець Сиротюк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини