RU

Стало відомо, коли буде люстровано Конституційний суд

05.12.2014, 12:32
Стало відомо, коли буде люстровано Конституційний суд - Фото
efaf5ff3618e378821c6e3e933213795.jpg
Люстраційна перевірка в Конституційному суді України розпочнеться не раніше червня 2015 року. Про це повідомили в секретаріаті КСУ, пише Українська правда.

"Розпорядженням Кабміну від 16 жовтня 2014 року №1025 затверджено
план проведення перевірок, яким передбачено проведення перевірки стосовно посадових і службових осіб органів державної влади (у тому числі Конституційного суду) з червня 2015 по грудень 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Стало відомо, коли буде люстровано Конституційний суд
В КСУ пообіцяли повідомити на своєму сайті про початок люстраційної перевірки відповідно до вимоги закону.

У розпорядженні зазначено, що голова суду визначає дату початку проведення люстраційної перевірки з урахуванням строків, установлених законом, і "необхідності завершення проведення перевірки в межах строків, встановлених цим планом", тобто початися люстрація в КСУ може і пізніше.

Як відомо, пленум Верховного суду ухвалив звернення до Конституційного суду, в якому просить визнати статті закону про люстрацію суддів неконституційними. В КСУ це подання вже зареєстровано. Голова тимчасової комісії, що займається люстрацією суддів, заявляв, що це подання не зупиняє дію закону про люстрацію стосовно суддів.

Читайте также: Ярослав Романюк: Судді оскаржать люстрацію в Конституційному суді

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини