Стало відомо, хто представлятиме Україну в суді ООН проти РФ

Стало відомо, хто представлятиме Україну в суді ООН проти РФ - Фото
Источник фото: ЕРА
24.02.2017, 17:48

Очолила делегацію заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль

Сформована делегація України для участі в слуханнях Міжнародного Суду ООН про порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко, повідомляє його прес-служба.

Очолила делегацію заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. Крім неї до складу увійшли директор департаменту Європейського Союзу МЗС Всеволод Ченцов, заступник генерального прокурора Євген Єнін, керівник головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента Ігор Жовква, керівник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко і начальник апарату глави Служби безпеки України Олександр Ткачук.

Слухання відбудуться в період з 6 по 9 березня в Гаазі.

Міжнародний суд ООН в Гаазі проведе громадські слухання за позовом України проти Росії з 6 по 9 березня.

У позові Україна просить зобов'язати РФ повністю відшкодувати збиток, заподіяний терактами, які були здійснені за підтримки РФ. Це збитий рейс MH17 Малайзійських авіаліній, обстріли мирних жителів в Волновасі та Маріуполі, обстріл мирних жителів в Краматорську, теракт в Харкові та інші.

У позові також є вимога до Росії негайно і беззастережно припинити підтримку незаконних збройних формувань, які ведуть в Україні терористичну діяльність, і докласти зусиль для гарантованого виводу з України озброєння цих формувань.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.